myvideo.ge-დან ტელეკომპანია „კავკასიის“ ლინკი გაქრა
ვიდეოპორტალ  myvideo.ge-დან ტელეკომპანია „კავკასიის“ ლინკი გაქრა. ამ ტელეკომპანიის გადაცემების პირდაპირ ეთერში ნახვის საშუალება, ინტერნეტ მომხმარებლებს myvideo.ge-ს Live-ის განყოფილების საშუალებით ჰქონდათ.
მომხდარი არ გაჰკვირვებია ტელეკომპანია „კავკასიის“ დირექტორს ნინო ჯანგირაშვილს. თუმცა, ჯანგირაშვილმა ვერც მიზეზები გაარკვია, რადგან myvideo.ge-ს ადმინისტრაციის ვინაობის ვერც გარკვევა ხერხდება და შესაბამისად, ვერც მათთან დაკავშირება.
როგორც ჯანგირაშვილმა განაცხადა, მისთვის ამ ვებ-გვერდიდან ტელეკომპანია „კავკასიის“ გაქრობის მიზეზები სრულიად გასაგებია, თუნდაც - მხოლოდ იმ გარემოებიდან გამომდინარე, რომ myvideo.ge-ზე ძველებურად ხელმისაწვდომია „რეალ ტივი“.

Link of TV-Company “Kavkasia” Disappeared from Myvideo.ge
Link of the TV-Company “Kavkasia” disappeared from the video-portal myvideo.ge. Users could watch the TV-Company “Kavkasia” on-live on the website myvideo.ge.
Director of the TV-Company “Kavkasia” Nino Jangirashvili was not surprised by the fact. However, she could not find out the reasons because it is impossible to estimate who administration of the myvideo.ge is and thus, it is impossible to get in touch with them.
Jangirashvili said the reason of disappearance of their link is quite clear; when their link disappeared from the video-portal, the link of real-TV (pro-governmental internet-TV) continued working.