გიორგი კაპანაძე itv.ge -ს და presa.ge-ს ხელმძღვანელი გახდა
ინტერნეტ ტელევიზია itv.ge-ს ამიერიდან უხელმძღვანელებს გიორგი კაპანაძე - ხელისუფლებასთან ასოცირებული ტელეკომპანია „რეალტივის“ ყოფილი წამყვანი და გაზეთ droni.ge-ს დამფუძნებელი.
ინტერნეტ-ტელევიზია ეკუთვნის „ინტერნეტ მედია ჯგუფს“ - საქართველოში ყველაზე მსხვილ პროვაიდერული კომპანია „კავკასუს ონლაინის" შვილობილს, რომელიც ფლობს პოპულარულ გასართობ საიტებს, ასევე საინფორმაციო პორტალ presa.ge-ს, რომელსაც კაპანაძე itv.ge-სთან ერთად უხელმძღვანელებს.
გიორგი კაპანაძემ ინტერნეტ-ტელევიზიის გენერალური დირექტორის თანამდებობაზე პაატა ცაგარეიშვილი შეცვალა.
კაპანაძემ Media.Ge-ს განუცხადა, რომ მისი ხელმძღვანელობის ქვეშ ხსენებული ონლაინ-რესურსების დამოუკიდებელი სარედაქციო პოლიტიკა არ შეიცვლება.
„არ ვგეგმავ არანაირ ძირეულ ცვლილებებს. ყველაფერი დარჩება ისევ ისე, როგორც ჩემს მოსვალმდე იყო. შევეცდები იმას, რომ presa.ge და ინტერნეტ-ტელევიზია უფრო პოპულარული გახდეს“, - თქვა კაპანაძემ.

Giorgi Kapanadze Director of ITV.Ge and Presa.Ge
Henceforth, Giorgi Kapanadze will be head of the online television itv.ge; he was anchor of the TV Company Real TV which is associated with the government and founder of the newspaper “Droni.ge”.
Online TV belongs to the “Internet Media Group”- the branch company of the “Caucasus Online” - the largest provider company in Georgia, which owns popular entertainment websites as well as the news portal presa.ge which will also subordinate to Kapanadze.
Giorgi Kapanadze replaced Paata Tsagareishvili - the general director of the online-TV.
Kapanadze reported to the Media.Ge, that the independent editorial policy of the above-mentioned online-outlets will not change under his leadership.
“I do not plan any radical chances in the companies; everything will remain in the old shape. I will do my best to make presa.ge and RealTV more popular”, Kapanadze said.