მთავრობის სხდომა ზესტაფონში ჩატარდება
პრეზიდენტი უახლოეს მომავალში მთავრობის სხდომას ზესტაფონში ჩაატარებს, სადაც მუნიციპალიტეტში არსებულ ყველა პრობლემას განიხილავენ.
„ვიმედოვნებ, ამ მთავრობის სხდომაზე ბევრ საკითხზე გამახვილდება ყურადღება, რაც დროის მცირე მონაკვეთში მოგვარდება კიდეც და მოსახლეობის სოციალურ მდგომარეობას გააუმჯობესებს“, - განაცხადა ზესტაფონის „ნაციონალური მოძრაობის“ მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატმა ზურაბ ბუცხრიკიძემ.
ბუცხრიკიძე 6 სექტემბერს გორგასლის ქუჩის მოსახლეობას შეხვდა, სადაც მოსახლეობამ  არსებულ პრობლემებზე ისაუბრა. დენი, წყალი, უმუშევრობა და ძვირადღირებული სამედიცინო მომსახურება ის ძირითადი პრობლემებია, რაზეც ადგილობრივებმა მაჟორიტარ კანდიდატს დახმარება სთხოვეს.
ბუცხრიკიძემ  ხალხს  მოუწოდა, რომ ყველა პოლიტიკური პარტიის შეხვედრას დაესწრონ და გადაწყვეტილება ამის შემდეგ მიიღონ, რადგან ეს არჩევნები ქვეყნისთვის მნიშვნელოვანია.

Government to Hold Session in Zestaponi
President will hold government’s session in Zestaponi in near future and they will discuss all problems of the district.
“I hope many issues, that can be resolved in short time, will be raised at this session and social conditions of the population will be improved,” Zurab Butskhrikidze, majoritarian candidate of the National Movement in Zestaponi said.
On September 6, Butskhrikidze met residents of Gorgasali street and locals informed him about their problems. Electricity, water, unemployment, expensive medical service are those problems which were raised during the meeting with the majoritarian candidate.
Butskhrikidze suggested people attend meetings of all political parties and make decision afterwards because upcoming elections are particularly important for the country.