მთავარმა პროკურორმა აჭარის პროკურორები დააჯილდოვა
28 მაისს, საქართველოს მთავარი პროკურორი გიორგი ბადაშვილი მოადგილეებთან ერთად აჭარის პროკურატურას სტუმრობდა. მან აჭარის პროკურატურის თანამშრომლებს პროფესიული დღე მიულოცა და რამდენიმე მათგანი  მადლობის სიგელებითა და სამახსოვრო საჩუქრებით დააჯილდოვა.
როგორც ბადაშვილმა აღნიშნა, პროკურორები „ერთგულად ემსახურებიან“ კანონს, რის გამოც სამახსოვრო საჩუქარი - მაჯის საათი გადასცა ხუთ პროკურორსა და მადლობის სიგელით კი ორი პროკურორი დააჯილდოვა - ფრიდონ ქარცივაძე და ანზორ უსტიაძე.
„დღეს ჩვენ ჩამოვედით აჭარაში, საოლქო პროკურატურაში, სადაც მადლობის სიგელები და ფასიანი საჩუქრები გადავეცით ჩვენს დამსახურებულ თანამშრომლებს. მათ მადლობა მოვუხადეთ გაწეული საქმიანობისთვის და მინდა აღვნიშნო, რომ პროკურატურა დღეს მზად არის იდგეს სამართლიანობის სადარაჯოზე“, - აღნიშნა გიორგი ბადაშვილმა.

Chief Prosecutor Awarded Prosecutors in Adjara
On May 28, Chief Prosecutor of Georgia Giorgi Badashvili visited Adjara Prosecutor’s Office together with his deputies. He congratulated the personnel of Adjara prosecutor’s office with the professional day and awarded some of them with deeds and prizes.
Badashvili said prosecutors “faithfully serve” the law and gave watches to five prosecutors as a reward and deeds to two prosecutors – Pridon Kartsivadze and Anzor Ustiadze.
“Today we came in the Adjara Prosecutor’s Office where we gave deeds and prizes to our honored workers. We thanked them for their work and I want to underline that prosecutor’s office is ready to protect justice in the country,” Giorgi Badashvili said.