ბათუმში ოპოზიციური ორგანიზაციის ოფისი გაძარცვეს
ბათუმი.10.10.04.მედია-ნიუსი. 9 ოქტომბერს ღამით ბათუმში „ერთიანობის კავშირის“ ოფისი დაარბიეს. ბოროტმოქმედებმა ოფისიდან გაიტანეს აპარატურა, ტელევიზორი და მობილური ტელეფონი.
კავშირის წევრების განცხადებით, ადრე მომხდარ მსგავს ინციდენტზე სამართალდამცავებმა რეაგირება არ მოახდინეს. მათი დევნის მთავარი მიზეზი კი ამ ორგანიზაციის მიმართ აჭარის ხელისუფლების უარყოფითი დამოკიდებულებაა.
აჭარის შინაგან საქმეთა სამმართველოს თანამშრომლების განცხადებით კი აღნიშნულ ფაქტთან დაკავშირებით დარბევაში ეჭვმიტანილი პიროვნება უკვე დაკავებულია და მიმდინარეობს გამოძიება.

Office of the Opposition Party Was Robbed in Batumi
Batumi.10.10.04.Media-News. On 9 of October the office of the “Unity Union” was attacked at midnight in Batumi. Criminals took office equipments, television and mobile.
According to the statement of the members of the union, law enforcements did not reacted at the incident that had taken place before. The chase of the organization is caused by the negative attitude towards authority of Adjara.
According to the members of the Internal Affairs Department of Adjara, the person alleged in this fact is already detained and a criminal case has been launched.