ადამიანის უფლებათა ცენტრი საპარლამენტო არჩევნების გაშუქების მედიამონიტორინგის ორ პერიოდულ ანგარიშს წარმოადგენს
ხვალ, 28 სექტემბერს, 15:00 საათზე, სასტუმრო „ქორთიარდ მერიოტში“ ადამიანის უფლებათა ცენტრი პრესკონფერენციას გამართავს და საპარლამენტო არჩევნების გაშუქების მედიამონიტორინგის ორი პერიოდული ანგარიშის შედეგებს გამოაქვეყნებს.
ანგარიშების პრეზენტაციაზე, ჟურნალისტების გარდა, მოწვეულნი არიან ამ თემით დაინტერესებული ორგანიზაციები.
ამჯერად, ადამიანის უფლებათა ცენტრი აქვეყნებს პერიოდულ ანგარიშებს, რომელიც მოიცავს საპარლამენტო არჩევნების გაშუქების მედიამონიტორინგის შედეგებს 27 აგვისტოდან 9 სექტემბრის ჩათვლით.
ამ პრეს-რელიზის გავრცელება შესაძლებელი გახდა ამერიკელი ხალხის მხარდაჭერით „ამერიკის შეერთებული შტატების საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს“, USAID-ის მეშვეობით. გამოთქმული შეხედულებები ეკუთვნის მხოლოდ ადამიანის უფლებათა ცენტრს და შესაძლოა, არ გამოხატავდეს საარჩევნო სისტემების საერთაშორისო ფონდის (IFES), USAID-ის ან ამერიკის შეერთებული შტატების მთავრობის შეხედულებებს.

Human Rights Center will present the findings of the two last periodic reports of the Media Monitoring
Tomorrow, on September 28, at 3:00 pm Human Rights Center will organize press-conference in the Hotel Courtyard Marriott and present results of the two periodic reports of the Media Monitoring of the Parliamentary Elections.
Besides journalists, we kindly invite interested organizations to the presentation.
This time, Human Rights Center publishes last periodic reports which present findings of the Media-monitoring of the Parliamentary Elections in the period of August 27-September 9.
This press-release is made possible by the support of the American people through the United States Agency for International Development (USAID). The contents are the sole responsibility of Human Rights Center and do not necessarily reflect the views of the International Foundation for Electoral Systems, USAID or the United States Government.